Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksHlavní stránka  >>  Články ubytování a turistika  >>  Hotely Sorea očekávají letní akceleraci

Sorea očekává letní boom ubytování

cesta z Hrebienka studenovodským vodopádom Velká hotelová síť v středoevropské zemi Slovensko SOREA očekává v letní sezóně tohoto roku zvýšení počtu svých návštěvníků v její zařízeních o 10 až 15% ve srovnání s loňským rokem. Velký nárůst by měly přinést domácí zíkazníci, ale zvýšení návštěvnosti očekávají i ze zahraničí a to z České republiky a z Polské republiky. Mnozí zahraniční klienti pocházeli v minulosti ze sousední ČR a tak by to mělo pokračovat i teď v létě. Právě zahraničí loni tvořilo více než 40% všech turistů. Na celkovém počtu nad 100 000 osob a 325 000 přenocování měla však největší zásluhu slovenská klientela, která tvořila více než 59%. Domácí klienti přitom využívali zejména zařízení v regionu Spiš a Vysoké i Nízké Tatry poskytující kvalitní horskou turistiku spojenou s koupáním. Obchodně - marketingová ředitelka společnosti SOREA, s. r.. o., v Bratislavě, Beáta TOROKOVA informovala veřejnost.

Zvláště vyhledávanými ubytovacími zařízeními jsou také letos wellness hotely a hotelové komplexy poskytující služby pro rodiny s dětmi. V příští sezoně naše společnost připravuje škálu pobytů s bohatým doplňkovým programem. Nezapomíná ani na děti, starší lidi, ale i aktivní turisty. Dětský projekt Hravé léto s Albi hrami přináší zlevněné pobyty někdy až do 100% pro děti od 3 do 15 let. Ubytování nabízí v hotelech s certifikátem "Zařízení přátelské k dětem a rodinám" v lukrativních tatranských lokalitách, v oblasti Spiše, v Piešťanech nebo Bratislavě. Akce a slevy se vztahují na děti v závislosti na jejich věku a kvality ubytování, řekla B. TOROKOVA.

Doplnila také, že letní novinkou je jumping na trampolínkach v zábavním centru pod vedením certifikovaných instruktorek v Hotelu *** SOREA MÁJ v Liptovském Jánu pod Nízkými Tatrami. Hotel má v nabídce i termální koupaliště s názvem Termal Ráj s teplotou vody 26 až 29 °C. Voda je léčivá, obohacená o minerály a kyselá, silně uhličitá a také středně sirovodíková. Pro ubytované klienty platí akce od 3 nocí vstup zdarma. V lokalitě Liptov jsou mezi rekreanty oblíbené i rekreační pobyty pro seniory v hotelech SOREA *** SNP a SOREA ** ĎUMBIER. Tyto dva pravidelně organizují Slovenský týden zážitků, naplněný fakultativními výlety a pestrým programem. Region Liptov je bohatý na turistické a cykloturistické trasy, jeskyně a historické zámečky, minerální prameny - jmenovala B. TOROKOVA.

Zároveň dodává, že rekreanti na Liptově se v létě mohou zúčastnit Nordic Walking v Jasné, nebo projektu "Najdi 7 pokladů Liptova! "Objevujte krásy Liptova a hledejte zdejších 7 pokladů: hory, termální prameny, jeskyně a podzemní zajímavosti, salaše a tradiční kuchyni, historii zachycenou v skanzenech a muzeích. Každý host při pobytu dostane brožuru s mapou těchto pokladů. Za vyluštění úkolů Vás čeká odměna. Hosty zaujme i 20% sleva do ADRENALIN CENTRA v Liptovském Mikuláši (golf, čtyřkolky, lukostřelba, rafting a jiné atrakce), další 20% sleva do lanového parku Tarzánie high ropes Jasná, 10% slevy dostanete ke konzumaci a prodeju výrobků - KOZÍ vršek, anebo na program Zdolej tatranské štíty za asistence profesionálního horského vůdce. Každý ubytovaný klient má zdarma regionální slevovou kartu Region Card Liptov.

Milovníky turistiky přitahují Vysoké Tatry. Nedaleko Hotelu *** SOREA Hrebienok ve Starém Smokovci se nachází pozemní lanová dráha na Hrebienok, který se pokládá za výchozí bod náročních i středně náročných horských túr. Přímo u lanovky na Skalnaté Pleso, s přestupem na lanovku na Lomnický štít, navštivte zrekonstruovaný Hotel *** SOREA URÁN ležící v centru Tatranské Lomnice. Letní večery v něm osvěžují tóny SWING AT EWERGREEN v podání živé hudby pro všechny návštěvníky. Každou středu, v červnu až září zde živě zpívá a hraje na trubku Pavel Zvirinský, objasnila B. TOROKOVA.

Poukazuje i na oblibu wellness balíčků s relaxačními procedurami, zejména po těžších túrách. Hotel SOREA *** Trigano na Štrbském Plese poskytuje zajímavý Wellness svět regenerace a odpočinku. V průběhu léta šestkrát nabídne na své terase interaktivní divadlo pro rodiny s dětmi - Dorkine příběhy z Fidorkova. V Hotelu *** SOREA TITRIS děti mohou šantit na 36 metrovém tobogánu v AQUA RELAX centru a dospělí odpočívat ve vodních atrakcích s masážními tryskami, navštívit bohatý animační program, zúčastnit se hudebních večerů. Takové centrum relaxu, zábavy a zároveň léčby dýchacích onemocnění mohou návštěvníci vyzkoušet pod Lomnickým štítem, v Tatranských Matliaroch, s poskytnutým ubytováním v Hotelu *** / ** SOREA Hutník I. / II. Zde najdete bowling centrum, fitcentra, tělocvičnu, Pingpongovou místnost, kulečníkové stoly, tenisové kurty, hřiště, anebo animátoře zpestřujícího volné chvíle dětí v pohádkových dětských koutcích.

Kategorie: Cestování

Zašlete reakci:

Jméno:
Text reakce:
 

Spodní Navigace:
Články   |   Diskusní fórum dovolenkářů

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku